Wiedźmin 3 Edycja Gry Roku PL Xbox One

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: CD Project RED
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 89,00 zł 79,00 zł
  • Niedostępny

Edycja Gry Roku oprócz gry zawiera:

  • dodatki “Serca z kamienia” i “Krew i Wino”,
  • wszystkie wydane do tej pory dodatki, w tym do broni, zbroi, nowego trybu gry, wątków pobocznych i unikalnych kart do gry w Gwinta.
  •  techniczne i wizualne uaktualnienia oraz całkiem nowy interfejs udoskonalony na podstawie opinii zgłoszonych przez członków wiedźmińskiej społeczności.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra cRPG polskiego studia CD Projekt RED osadzona w świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego. Gracz wciela się w słynnego zabójcę potworów, Geralta z Rivii, eksplorując wielki, tętniący życiem świat po raz pierwszy także na konsolach nowej generacji, czyli Xboksie One i PlayStation 4. Gra dostępna jest również na PC.

Kawalkada upiornych jeźdźców zwana Dzikim Gonem będzie próbowała za wszelką cenę rozprawić się z wiedźminem, a Ty musisz zrobić wszystko, by ujść z życiem, a przy okazji uratować innych. Wiedźmin 3: Dziki Gon przenosi Cię do wielu zróżnicowanych lokacji, gdzie będziesz musiał podejmować kluczowe decyzje i wpływać na przebieg historii oraz wygląd kolejnych miejscówek. To od Ciebie i Twoich działań zależy, do jakiego finału doprowadzisz tę opowieść.

Wiedźmin 3: Dziki Gon posiada udoskonalony system walki, który zawiera wiele możliwości pokonywania wrogów atakujących indywidualnie lub zespołowo. Geralt wyposażony jest w swoje miecze oraz może korzystać ze znaków, łącząc ciosy w kombinacje bądź też zadając pojedyncze ataki, a w razie potrzeby załatwić oponenta za pomocą zaklęć.

Zwiedzając kolejne lokacje w trzecim Wiedźminie niejednokrotnie będziesz podziwiał krajobrazy, przywiązanie twórców do szczegółów oraz realistyczne animacje postaci, zarówno w trakcie eksploracji, jak i podczas walki. Produkcja wykorzystuje najnowszą wersję RED Engine, czyli autorskiej technologii producenta, która generuje iście next-genową oprawę wizualną.

Wiedźmin 3: Dziki Gon przeniesie Cię między innymi do miasta Novigrad, Ziemie Niczyje oraz na wietrzne wyspy Skellige i wiele innych miejsc doskonale znanych fanom twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Jeśli zechcesz wykonać w nich wszystkie misje główne oraz zadania poboczne, spędzisz w grze około sto godzin.

Wybierz konsolę

Zaufany
sprzedawca

6 lat obecności na rynku i 20 000 sprzedanych produktów świadczą o naszej kompetencji.

szybka
dostawa

Przesyłkę nadamy w dniu zamówienia, a Ty otrzymasz ją w ciągu 24 godzin od zakupu.

ciągłe
nowości

Trzymamy rękę na pulsie – na bieżąco wprowadzamy do oferty premierowe tytuły.

w 100%
oryginalne

Sprzedajemy wyłącznie nowe, oryginalne gry z oficjalnych źródeł dystrybucji.

fachowa
pomoc

Jako pasjonaci gier świetnie znamy naszą ofertę, dlatego odpowiemy wyczerpująco na każde Twoje pytanie.

bezpieczne
płatnośći

Transakcje dokonywane w systemie Przelewy24 są w pełni zabezpieczone przed niepożądanym dostępem do danych.