O nas

Biznes zrodzony z pasji

Pod szyldem Quicksave działamy od 2012 roku, lecz przygodę z grami komputerowymi zaczęliśmy znacznie wcześniej. Gaming jest naszą pasją, w praktyce, ale i w teorii: na bieżąco śledzimy procesy powstawania gier, branżowe wydarzenia i zakulisowe ciekawostki. Praktyczna znajomość rynku i profesjonalne doświadczenie w handlu przyniosły nam znakomite efekty w postaci prężnego rozwoju Quicksave. Obecnie mamy na koncie ponad 20 tysięcy sprzedanych produktów – i wielki apetyt na więcej!

Spędziliśmy setki godzin, przechodząc kolejne gry, dlatego świetnie rozpoznajemy oczekiwania graczy i wiemy, jak je spełniać. Mamy dla Ciebie zarówno ponadczasowe klasyki, jak i gorące nowości; co więcej, nie będziesz czekać na nie dłużej niż dobę od zakupu! Jeśli wahasz się przed dokonaniem wyboru, chętnie Ci podpowiemy. Każda rozmowa z fanem gier komputerowych jest dla nas prawdziwą przyjemnością i inspiracją do dalszego udoskonalania oferty Quicksave.

Dlaczego my?

To uczucie, gdy każda godzina oczekiwania na upragnioną grę ciągnie się w nieskończoność... Jako pasjonaci znamy je doskonale, dlatego dokładamy wszelkich starań, by jak najszybciej dostarczyć Ci zamówienie. Przesyłki kurierskie docierają do adresatów w ciągu doby od opłacenia paczki. Jeśli mieszkasz w okolicach Krakowa, w każdej chwili możesz skorzystać z bezpłatnego odbioru osobistego.

Szybkość i sprawność obsługi jest naszą główną siłą także w zakresie komunikacji z klientami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, odpowiemy na nie w ciągu kilku chwil, zarówno telefonicznie, jak i przez Internet. Każdą transakcję przeprowadzamy indywidualnie, śmiało podejmując przy tym niestandardowe działania. Szukasz perełki spoza naszego stałego asortymentu? Masz czas na odbiór tylko w niedzielę wieczorem? Dla załogi Quicksave nie ma zadań nie do wykonania!

Wybierz konsolę

Zaufany
sprzedawca

6 lat obecności na rynku i 20 000 sprzedanych produktów świadczą o naszej kompetencji.

szybka
dostawa

Przesyłkę nadamy w dniu zamówienia, a Ty otrzymasz ją w ciągu 24 godzin od zakupu.

ciągłe
nowości

Trzymamy rękę na pulsie – na bieżąco wprowadzamy do oferty premierowe tytuły.

w 100%
oryginalne

Sprzedajemy wyłącznie nowe, oryginalne gry z oficjalnych źródeł dystrybucji.

fachowa
pomoc

Jako pasjonaci gier świetnie znamy naszą ofertę, dlatego odpowiemy wyczerpująco na każde Twoje pytanie.

bezpieczne
płatnośći

Transakcje dokonywane w systemie Przelewy24 są w pełni zabezpieczone przed niepożądanym dostępem do danych.