Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Gold Edition PL PS4

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ubisoft
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 95,00 zł

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands Gold Edition to długo oczekiwana, kolejna odsłona gier akcji sygnowanych imieniem i nazwiskiem słynnego pisarza i korzystająca garściami z kart powieści znakomitego autora. Seria jest obecna na rynku już od 15 lat i w tym czasie wielokrotnie ewoluowała, a zainteresowanie cyklem stale rośnie. Jest to rzadkość wśród tytułów dostępnych od tak dawna.

Tym razem akcja toczy się w południowoamerykańskich ostępach, a konkretnie w dzikiej części Boliwii, w której kryją się kartele narkotykowe czerpiące krociowe zyski ze sprzedaży narkotyków o gigantycznej wartości, głównie do Stanów Zjednoczonych.

Główny bohater staje na czele elitarnego oddziału amerykańskich żołnierzy, mających za zadanie powstrzymać falę niedozwolonych substancji płynącą na północ poprzez wyeliminowanie zagrożenia u źródła.
Akcja toczy się w otwartym świecie, który można eksplorować w sposób niemal nieograniczony, a bogaty arsenał środków udostępniony amerykańskim żołnierzom sprawia, że rozwój wypadków śledzimy z lądu, z wody i z powietrza.

Ghost Recon: Wildlands korzystnie wyróżnia się na tle poprzednich odsłon serii dzięki otwartej, nieliniowej fabule, która jest w całości kształtowana przez graczy. W walce z kartelem „Santa Bianca” mają oni do dyspozycji bogaty arsenał „zabawek”, a wirtualny świat budzi respekt swoim realizmem i różnorodnością. Wrażenie jest tym większe, że malownicze boliwijskie pejzaże możemy obserwować również z lotu ptaka.

Oprawa graficzna i mechanika Ghost Recon nie pozostawiają wątpliwości co do tego, że gracz ma do czynienia z kolejną odsłoną jednej z najbardziej znanych przygodowych serii obecnych na rynku. Studio Ubisoft rzadko się myli, a większość jego produkcji prezentuje się co najmniej bardzo dobrze. Podobnie jest i tutaj: malownicze krajobrazy są nie mniej zajmujące od samej akcji, a dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe, zależne np. od wysokości nad poziomem morza, robią ogromne wrażenie. Buszowaniu po dzikich ostępach i górskim wspinaczkom w pięknej scenerii towarzyszy realistyczna mechanika, która od dawna jest mocną stroną serii gier spod znaku Tom Clancys.

Obok trybu misji przeznaczonego dla pojedynczego gracza, jak zwykle przewidziano kooperacyjny multiplayer, w którym swoje umiejętności można sprawdzić w towarzystwie 3 innych graczy.

Wybierz konsolę

Zaufany
sprzedawca

6 lat obecności na rynku i 20 000 sprzedanych produktów świadczą o naszej kompetencji.

szybka
dostawa

Przesyłkę nadamy w dniu zamówienia, a Ty otrzymasz ją w ciągu 24 godzin od zakupu.

ciągłe
nowości

Trzymamy rękę na pulsie – na bieżąco wprowadzamy do oferty premierowe tytuły.

w 100%
oryginalne

Sprzedajemy wyłącznie nowe, oryginalne gry z oficjalnych źródeł dystrybucji.

fachowa
pomoc

Jako pasjonaci gier świetnie znamy naszą ofertę, dlatego odpowiemy wyczerpująco na każde Twoje pytanie.

bezpieczne
płatnośći

Transakcje dokonywane w systemie Przelewy24 są w pełni zabezpieczone przed niepożądanym dostępem do danych.