Spider Man PL PS4

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Insomiac Games
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 215,00 zł 149,00 zł

Otwórz nowy rozdział w historii Marvelowskiego Spider-Mana i wciel się w rolę bardziej doświadczonego Petera Parkera.

W Marvel's Spider-Man gracz pokieruje jednym z najbardziej rozpoznawalnych superbohaterów na świecie. Akrobacje, improwizacja i miotanie siecią to podstawowe umiejętności tego pełzającego po ścianach herosa. Pozna również nowe elementy, które nigdy wcześniej nie pojawiły się w grze o Spider-Manie.

Wersja językowa: polska (dubbing)

Wydanie: EU

Nośnik: Bluray

Spider-Man jest przygodową grą akcji opracowaną przez Insomiac Games. Tytuł przedstawia nową historię o człowieku pająku, która nie jest związana z żadnym filmem, komiksem lub grą wideo. Obejmuje ona zarówno aspekty postaci Petera Parkera, jak i bardziej doświadczonego Spider-Mana.

Gra przedstawia 23 letniego Petera Parkera, który od 8 lat jest znany jako Spider-Man. Musi on pokrzyżować plany gangu zwanego Inner Demons, który powoli zaczyna przejmować w Nowym Jorku tereny niegdyś należące do Kingpina. Sprawa zaczyna się jednak komplikować gdy okazuje się, że przywódcą Inner Demons jest Marin Li, jeden z najwybitniejszych filantropów Nowego Jorku oraz właściciel firmy F.E.A.S.T., w której pracuje ciotka May.

Spider-Man to przygodowa gra akcji osadzona w otwartym świecie współczesnego Nowego Jorku i rozgrywana z perspektywy trzeciej osoby. Podczas zabawy będziemy mogli korzystać ze zdolności człowiek pająk takich jak chodzenie po ścianach, miotanie pajęczynami czy używanie różnych gadżetów.

Twórcy wprowadzili także dodatkowe, nigdy wcześniej nie widziane w grach ze Spider-Menem elementy rozgrywki w postaci m.in innowacyjnego płynnego systemu poruszania się, możliwość używania elementów otoczenia podczas walki, skradania się czy przedstawienia akcji podczas efektywnych scen QTE.

Wybierz konsolę

Zaufany
sprzedawca

6 lat obecności na rynku i 20 000 sprzedanych produktów świadczą o naszej kompetencji.

szybka
dostawa

Przesyłkę nadamy w dniu zamówienia, a Ty otrzymasz ją w ciągu 24 godzin od zakupu.

ciągłe
nowości

Trzymamy rękę na pulsie – na bieżąco wprowadzamy do oferty premierowe tytuły.

w 100%
oryginalne

Sprzedajemy wyłącznie nowe, oryginalne gry z oficjalnych źródeł dystrybucji.

fachowa
pomoc

Jako pasjonaci gier świetnie znamy naszą ofertę, dlatego odpowiemy wyczerpująco na każde Twoje pytanie.

bezpieczne
płatnośći

Transakcje dokonywane w systemie Przelewy24 są w pełni zabezpieczone przed niepożądanym dostępem do danych.