Shadow of the Tomb Raider PL PS4

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Square Enix
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 179,00 zł 149,00 zł

Najsłynniejsza pani archeolog powraca w nowej odsłonie serii Tomb Raider: Shadow of the Tomb Raider. Tym razem Lara będzie odkrywać tajemnice skrywane przez azteckie ruiny w Ameryce Południowej.

Wersja językowa: polska (dubbing)

Wydanie: EU

Nośnik: Bluray

 

Shadow Of The Tomb Raider to ostatni tytuł „trylogii”, stanowiącej fabularną całość. W toku rozgrywki Lara Croft będzie się starała poznać kulisy działalności zakonu Trójcy, tajemnicę, którą owiana jest działalność jej ojca, a także nie uniknie przygód, jakie spotkają ją w ruinach azteckich budowli w Ameryce Południowej. Każdy quest będzie jednoznaczny z wieloma zagadkami, które będzie należało rozwiązać oraz z koniecznością znalezienia bezcennych artefaktów. Wykonania części zadań nie będzie można w żaden sposób pominąć, tak więc plądrując grobowce, należy zwracać baczną uwagę na kolejność wykonywanych zadań.

Shadow Of The Tomb Raider to nadal przygodowa gra akcji z widokiem "perspektywy trzeciej osoby" (TPP) i pod względem mechaniki rozgrywki nie odbiega znacząco od swojej poprzedniczki. Lara Croft, jak w prawie każdej nowej odsłonie serii, została wyposażona w nowe narzędzia, pozwalające jej się jeszcze skuteczniej wspinać i walczyć, jednak sposób poruszania się głównej bohaterki i widok TPP pozostają praktycznie niezmienne w stosunku do odsłony sprzed 3 lat.

Szata graficzna, zwłaszcza na najnowszych konsolach, zaskakuje realizmem, a akcja – dynamiką, jednak wszyscy ci, którzy znają poprzednie odsłony przygód pięknej pani archeolog, wiedzą, że wysoka jakość oprawy graficznej nie jest niczym nowym. Gra wykorzystuje wszystkie możliwości, jakie oferuje graczom nowa generacja konsol, grafika dostępna jest w jakości Full HD (1920x1080 pikseli), a obraz wyświetlany jest z niezmienną płynnością 60 fps.

Wybierz konsolę

Zaufany
sprzedawca

6 lat obecności na rynku i 20 000 sprzedanych produktów świadczą o naszej kompetencji.

szybka
dostawa

Przesyłkę nadamy w dniu zamówienia, a Ty otrzymasz ją w ciągu 24 godzin od zakupu.

ciągłe
nowości

Trzymamy rękę na pulsie – na bieżąco wprowadzamy do oferty premierowe tytuły.

w 100%
oryginalne

Sprzedajemy wyłącznie nowe, oryginalne gry z oficjalnych źródeł dystrybucji.

fachowa
pomoc

Jako pasjonaci gier świetnie znamy naszą ofertę, dlatego odpowiemy wyczerpująco na każde Twoje pytanie.

bezpieczne
płatnośći

Transakcje dokonywane w systemie Przelewy24 są w pełni zabezpieczone przed niepożądanym dostępem do danych.