Rainbow Six Siege + The Division PL Xbox One

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ubisoft
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 129,00 zł 69,00 zł

2 pak od Toma Clancy'ego: Rainbow Six SiegeThe Division

Wersja językowa: polska

Wydanie: PL

Nośnik: Bluray


Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege to najnowsza odsłona docenionej serii strzelanek pierwszoosobowych, wyprodukowana przez znane na całym świecie studio Ubisoft Montreal, na konsole nowej generacji oraz komputery PC. Tom Clancy's Rainbow Six Siege czerpie inspirację z prawdziwych akcji antyterrorystycznych na całym świecie i zaprasza graczy do opanowania sztuki destrukcji. Dynamiczne, brutalne starcia na krótkim dystansie, taktyka, współpraca w ramach drużyny i wybuchowa akcja znajdują się w samym środku zabawy. Rozgrywka dla wielu osób w Rainbow Six Siege podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej, jeśli chodzi o dynamiczne starcia i taktyczne planowanie, niż jakakolwiek gra z serii Tom Clancy's Rainbow Six. 


Wciel się w postać operatora antyterrorystycznego, działającego na całym świecie, i specjalizującego się w walce na krótkim dystansie, detonacji ładunków wybuchowych oraz brutalnej likwidacji celów w trakcie skoordynowanych ataków. Edycja Stanu Oblężenia Tom Clancy's Rainbow Six® Siege zawiera wszystkie elementy, dzięki którym staniesz się mistrzem strategii – dzięki niej zyskasz taktyczną przewagę w trakcie misji ofensywnych, obronnych oraz podczas odbijania zakładników.

Tom Clancys: The Division

Tom Clancys: The Division to kolejna produkcja autorstwa studia Massive Entertainment, twórców strategii Ground Control czy World in Conflict. Opisywany tytuł, wydany przez Ubisoft, jest grą akcji osadzoną w otwartym świecie.

Jest niedaleka przyszłość, w której świat znajduje się na skraju zagłady. W Nowym Jorku wybucha pandemia wprowadzająca chaos wśród mieszkańców. Dysponujący różnymi rodzajami broni ludzie stanowią dla siebie coraz większe zagrożenie. Agencja The Division musi przywrócić dawny porządek w mieście oraz sprawić, by wirus nie przedostał się poza jego granice. Jeśli misja zakończy się niepowodzeniem, świat ogarnie apokalipsa...

Tom Clancys: The Division umiejętnie łączy tryb rozgrywki dla jednego i wielu graczy. Eksplorując wirtualny świat obserwowany z perspektywy trzeciej osoby możemy przystępować do kolejnych misji, a w trakcie zabawy – w dowolnej chwili – może dołączyć do nas inny gracz. Co ciekawe, nie tylko ten, który dysponuje grą na konsole, ale także specjalną aplikacją na tablety pracującą pod kontrolą Androida. Steruje on wówczas dronem, a świat ogląda z perspektywy rzutu izometrycznego.

Zadania, jakie przyjdzie graczom wykonywać w Tom Clancys: The Division wymagają nie tylko dogłębnej analizy poszczególnych lokacji, ale i korzystania z unikatowych gadżetów przyszłości. Przykładowo cele można zlikwidować pośrednio za pomocą wieżyczki umieszczanej na dachu samochodu.

Tom Clancys: The Division charakteryzuje się bogactwem detali. Zrujnowane budynki, zniszczone samochody, porozrzucane tu i ówdzie śmiecie tworzą obraz podupadłego miasta. Warto również dodać, że technologia, na której bazuje gra, umożliwiła producentom stworzenie unikatowych lokacji – nie doświadczymy tutaj dwóch takich samych budynków.

Wybierz konsolę

Zaufany
sprzedawca

6 lat obecności na rynku i 20 000 sprzedanych produktów świadczą o naszej kompetencji.

szybka
dostawa

Przesyłkę nadamy w dniu zamówienia, a Ty otrzymasz ją w ciągu 24 godzin od zakupu.

ciągłe
nowości

Trzymamy rękę na pulsie – na bieżąco wprowadzamy do oferty premierowe tytuły.

w 100%
oryginalne

Sprzedajemy wyłącznie nowe, oryginalne gry z oficjalnych źródeł dystrybucji.

fachowa
pomoc

Jako pasjonaci gier świetnie znamy naszą ofertę, dlatego odpowiemy wyczerpująco na każde Twoje pytanie.

bezpieczne
płatnośći

Transakcje dokonywane w systemie Przelewy24 są w pełni zabezpieczone przed niepożądanym dostępem do danych.