Playerunknown's Battlegrounds Xbox One

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Bluehole Studios
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 45,00 zł

Playerunknown's Battlegrounds – sieciowy FPS, opracowany przez PUBG Corporation, oferujący jeden podstawowy tryb rozgrywki o nazwie Battle Royale.
W praktyce sprowadza się on do sytuacji, w której zawodnicy rywalizują ze sobą na rozległym, lecz zamkniętym terenie i walczą tak długo, aż z potyczek wyłoni się ostateczny zwycięzca.


Formuła przyjęta przez programistów PUBG przypomina rozwiązanie „last man standing”, znane z klasycznych FPS-ów, jednak Playerunknown's Battlegrounds oferuje wyjątkowo bogate możliwości eliminacji przeciwników. Jest to możliwe nie tylko dzięki obszernemu arsenałowi zróżnicowanych broni, lecz również możliwości zastawiania pułapek, a także wykorzystania cennych przedmiotów, które zostały poukrywane w najróżniejszych zakamarkach map.
Do dyspozycji są także liczne pojazdy, które ułatwiają przemieszczanie się po rozległych obszarach. Utrudnieniem, raczej niespotykanym w konkurencyjnych produkcjach, jest zmniejszający się w miarę upływu czasu obszar gry, co powoduje, że z każdą minutą rywali jest mniej, ale rozgrywka utrzymuje dynamiczny charakter, ponieważ rywale nie muszą szukać się w licznych kryjówkach, rozsianych na bardzo dużym terenie.

Playerunknown's Battlegrounds oferuje widok pierwszo- lub trzecioosobowy, dzięki czemu każdy uczestnik rozgrywki może wybrać rozwiązanie, które najbardziej mu odpowiada i które uważa za najskuteczniejsze. Mechanika rozgrywki oraz przejrzysty interfejs nie pozostawiają wiele do życzenia, a posiadacze najnowszych konsol Microsoftu mogą cieszyć się wszystkimi atrakcjami oferowanymi przez urządzenia ósmej generacji.

Ponieważ gra została stworzona z myślą o Xbox One, wykorzystuje wszystkie funkcje oferowane przez najnowszą konsolę Microsoftu.

Nasycona detalami, realistyczna szata graficzna, dostępna jest w rozdzielczości FullHD (1920x1080 pikseli), a obraz wyświetlany jest z niezmienną płynnością na poziomie 60 fps.

Choć istotą Playerunknown's Battlegrounds jest dynamiczna rozgrywka i zabójcza skuteczność w walce, każdy jej uczestnik oprócz wysokiego poziomu grywalności może cieszyć się grafiką na najwyższym poziomie, a znaczna liczba detali przekłada się na efektywność operowania bronią.

Programiści PUBG Corporation zdecydowali się na użycie silnika graficznego Unreal Engine 4 autorstwa Epic Games, działającego na wszystkich platformach sprzętowych obecnych na rynku i charakteryzującego się wydajnością oraz elastycznością.
Pierwsza aktualizacja Playerunknown's Battlegrounds przynosi także dodatkowe poprawki związane z optymalizacją działania gry.
Unreal Engine był dotychczas wykorzystywany w toku produkcji gier o bardzo zróżnicowanym charakterze, wielokrotnie dowodził swojej wartości, a tytuły działające w oparciu o jego architekturę często odnosiły ogromny komercyjny sukces.

Playerunknown's Battlegrounds ma wszystkie cechy potrzebne, by powtórzyć rynkowy sukces innych FPS-ów wykorzystujących Unreal Engine i na długo stać się ulubionym sieciowym FPS-em wielu wielbicieli gatunku.

Playerunknown's Battlegrounds nie posiada ograniczeń dotyczących wieku graczy.

Najważniejsze cechy:
- sieciowy FPS w trybie Battle Royale – zwycięża ostatni gracz pozostały przy życiu,
- rozbudowane mapy, możliwość prowadzenia walki za pomocą broni oraz poprzez zastawianie pułapek,
- obszar gry zmniejszający się w miarę upływu czasu i coraz mniej licznej grupy walczących – nowatorskie rozwiązanie, niespotykane w konkurencyjnych produkcjach,
- zaawansowana szata graficzna w jakości FullHD, obraz wyświetlany z niezmienną płynnością 60 fps,
- realistyczna mechanika dzięki Unreal Engine 4 – uniwersalnemu silnikowi graficznemu, działającemu na wszystkich platformach sprzętowych funkcjonujących na rynku,
- wiele godzin sieciowych walk podnoszących poziom adrenaliny, zmuszających do gry ofensywnej, myślenia strategicznego i inwencji w zastawianiu pułapek.

Wybierz konsolę

Zaufany
sprzedawca

6 lat obecności na rynku i 20 000 sprzedanych produktów świadczą o naszej kompetencji.

szybka
dostawa

Przesyłkę nadamy w dniu zamówienia, a Ty otrzymasz ją w ciągu 24 godzin od zakupu.

ciągłe
nowości

Trzymamy rękę na pulsie – na bieżąco wprowadzamy do oferty premierowe tytuły.

w 100%
oryginalne

Sprzedajemy wyłącznie nowe, oryginalne gry z oficjalnych źródeł dystrybucji.

fachowa
pomoc

Jako pasjonaci gier świetnie znamy naszą ofertę, dlatego odpowiemy wyczerpująco na każde Twoje pytanie.

bezpieczne
płatnośći

Transakcje dokonywane w systemie Przelewy24 są w pełni zabezpieczone przed niepożądanym dostępem do danych.