LEGO Harry Potter Collection Xbox One

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Traveller's Tales
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 75,00 zł

LEGO Harry Potter Collection to gratka dla fanów gier zapełnionych przez postacie zbudowane z klocków legendarnego duńskiego producenta. W skład zestawu wchodzą odświeżone na potrzeby najnowszej konsoli Sony gry: LEGO Harry Potter: Lata 1-4 oraz LEGO Harry Potter: Lata 5-7. Oba tytuły zyskały udoskonalone oświetlenie i poprawione efekty specjalne, towarzyszące przede wszystkim użyciu zaklęć i broni.
Gry odpowiadają pełnej zawartości 7 książek bestsellerowej brytyjskiej pisarki J. K. Rowling – autorki przygód młodego czarodzieja oraz 8 filmów, które powstały na ich motywach.

LEGO Harry Potter: Lata 1-4 to gra oparta na pierwszych czterech częściach przygód Harry’ego (Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic, Harry Potter i Więzień Azkabanu oraz Harry Potter i Czara Ognia), w których młody czarodziej zdobywa wiedzę tajemną w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Wiedza, którą posiądzie, okaże się kluczowa dla jego dalszych przygód i uratuje go z niejednej opresji.

LEGO Harry Potter: Lata 5-7 obejmuje wydarzenia z kolejnych trzech książek i czterech filmów (Harry Potter i Zakon Feniksa, Harry Potter i Książę Półkrwi oraz Harry Potter i Insygnia Śmierci). W trakcie swoich przygód Harry ma możliwość zrobienia użytku z posiadanej wiedzy tajemnej i przeciwstawienia się Lordowi Voldemortowi, uosabiającemu siły zła.

Bogata zawartość dodatkowa obejmuje między innymi pakiet zawierający 5 czarów: Cantuis, Densaugeo, Ducklifors, Melofors i Tentaclifors, a także postacie Godryka Gryffindora, Harry’ego w kreacji z Balu Bożonarodzeniowego, Hermionę w różowej sukni i wiele innych.

Dzięki LEGO Harry Potter Collection posiadacze next-genowej konsoli japońskiego giganta będą mogli cieszyć się kompletnymi przygodami sympatycznego czarodzieja, które są tym atrakcyjniejsze, że ich szata graficzna została gruntownie odświeżona oraz w pełni wykorzystują potencjał PlayStation 4.

Wybierz konsolę

Zaufany
sprzedawca

6 lat obecności na rynku i 20 000 sprzedanych produktów świadczą o naszej kompetencji.

szybka
dostawa

Przesyłkę nadamy w dniu zamówienia, a Ty otrzymasz ją w ciągu 24 godzin od zakupu.

ciągłe
nowości

Trzymamy rękę na pulsie – na bieżąco wprowadzamy do oferty premierowe tytuły.

w 100%
oryginalne

Sprzedajemy wyłącznie nowe, oryginalne gry z oficjalnych źródeł dystrybucji.

fachowa
pomoc

Jako pasjonaci gier świetnie znamy naszą ofertę, dlatego odpowiemy wyczerpująco na każde Twoje pytanie.

bezpieczne
płatnośći

Transakcje dokonywane w systemie Przelewy24 są w pełni zabezpieczone przed niepożądanym dostępem do danych.