Mafia III PL + DLC Xbox One

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: 2K Games
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 29,00 zł

Akcja trzeciej części toczy się na południu Stanów Zjednoczonych w końcu burzliwych lat 60. Główny bohater, będący mulatem, jest dzieckiem wychowanym w katolickim sierocińcu, a gdy tylko wkroczył w dorosłość, trafił na wojnę w Wietnamie. Po powrocie do rodzinnego Nowego Bordeaux – fikcyjne wersji Nowego Orleanu dowiaduje się, że kilkoro z jego najbliższych znajomych nie żyje, a jego mafijna „familia” przestała i została zastąpiona przez konkurencyjne organizacje.


Poprzysięga zemstę, a w jej realizacji dopomogą mu między innymi Vito Scaletta – główny bohater Mafii II, Burke – gangster wywodzący się z mniejszości irlandzkiej oraz przebiegła Cassandra – egzotyczna przywódczyni gangu imigrantów z Haiti. Zjednoczenie sił gangów skupiających imigranckie mniejszości okaże się zabójczo skutecznym działaniem.Główny bohater otrzymuje do dyspozycji bogaty arsenał broni, w którym znajdzie się nie tylko broń palna, lecz także ładunki wybuchowe, broń biała, a gdy zajdzie taka potrzeba, będzie mógł posłużyć się gołymi pięściami, ponieważ doskonale walczy wręcz. Rozbudowany system osłon pozwoli wzmocnić odporność na ciosy przeciwników, a liczne przedmioty obecne na mapach pomogą w regeneracji zdrowia. Mafia III oferuje też widowiskowe pościgi klasycznymi amerykańskimi autami, a główny bohater jest doskonałym kierowcą.

Rozgrywka w Mafii III w dużej mierze przypomina model przyjęty przez twórców kultowej serii GTA – całość jest nieliniowa i obfituje w wątki poboczne. Również spora liczba obecnych w grze aut wywołuje skojarzenia z gangsterskim, sandboksowym cyklem Rockstar Games.Bogaty tryb kampanii solowej poniekąd wynagradza graczom brak trybu multiplayer, którego nie przewidziano.

W stosunku do swojej poprzedniczki Mafia III oferuje gigantyczny skok jakościowy oprawy graficznej. Tekstury, z których stworzono Nowy Orlean z jego wszystkimi atrybutami są szczegółowe i realistyczne, wszystkie samochody są dokładnym odzwierciedleniem rzeczywistych pierwowzorów, a dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe oraz oświetlenie zależne od pory dnia i nocy powodują, że nawet najbardziej wymagający gracze nie będą mieli na co narzekać.Istotnym uzupełnieniem gry jest też jej ścieżka dźwiękowa, obfitująca w utwory „z epoki”, między innymi w wykonaniu The Rolling Stones, Jimiego Hendrixa, czy The Animals.

Wybierz konsolę

Zaufany
sprzedawca

6 lat obecności na rynku i 20 000 sprzedanych produktów świadczą o naszej kompetencji.

szybka
dostawa

Przesyłkę nadamy w dniu zamówienia, a Ty otrzymasz ją w ciągu 24 godzin od zakupu.

ciągłe
nowości

Trzymamy rękę na pulsie – na bieżąco wprowadzamy do oferty premierowe tytuły.

w 100%
oryginalne

Sprzedajemy wyłącznie nowe, oryginalne gry z oficjalnych źródeł dystrybucji.

fachowa
pomoc

Jako pasjonaci gier świetnie znamy naszą ofertę, dlatego odpowiemy wyczerpująco na każde Twoje pytanie.

bezpieczne
płatnośći

Transakcje dokonywane w systemie Przelewy24 są w pełni zabezpieczone przed niepożądanym dostępem do danych.