Fifa 18 Edycja Ronaldo PL PS4

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: EA Sports
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 149,00 zł 129,00 zł

Wersja językowa: polska

Wydanie: PL

Nośnik: Bluray


FIFA 18 - najpopularniejsza na świecie gra z piłką nożną w roli głównej powraca! Udostępniana w rocznym cyklu wydawniczym gra dla fanów futbolu jest już dostępna i trafia w ich ręce, jak zwykle, jeszcze lepsza od poprzedniczki oraz wzbogacona o nowe funkcje.

Fani futbolowych zmagań tradycyjnie będą mogli skorzystać z licznych trybów rozgrywek oraz dowolnie dobierać ulubione zespoły z pełnej gamy licencjonowanych reprezentacji, walczących w najlepszych ligach świata.
Uczestnicy rozgrywek preferujący grę w pojedynkę będą mogli poprowadzić do zwycięstwa wybraną drużynę, zmagając się z przeciwnikami obdarzonymi Sztuczną Inteligencją, po raz kolejny sprawdzić się w trybie fabularnej kampanii Droga do sławy jako fikcyjny piłkarz Alex Hunter lub po prostu rozegrać pojedyncze spotkanie z komputerowym oponentem.
Tryb multiplayer umożliwia emocjonujące rozgrywki w sieci lub na podzielonym ekranie i porównanie swoich piłkarskich umiejętnościami z doświadczeniem innych graczy.

Od wielu lat każda kolejna edycja FIFY podnosi poprzeczkę dla gier o podobnej tematyce, zarówno w warstwie graficznej, mechaniki rozgrywki, jak i dostępnych trybów zabawy. Nie inaczej jest i tym razem.
Moduł, w którym Alex Hunter stawia pierwsze kroki na murawie, po której porusza się aż do szczytów sławy, uległ znacznemu rozbudowaniu, co wydłużyło zabawę. Kilka interesujących nowości pojawiło się także w wariantach rozgrywki sieciowej, a interfejs zyskał dodatkowe usprawnienia, ukierunkowane na obsługę funkcji społecznościowych i dostęp do wszelkich bieżących statystyk.

W grafice FIFY 18 trudno znaleźć słabe punkty. Oprawa graficzna jest fotorealistyczna, a niezrównany realizm dotyczy zarówno postaci, jak i otoczenia. Droga do sławy pełna jest filmików uzupełniających fabułę kariery Alexa, jednak momentami naprawdę trudno stwierdzić, który obraz jest renderowanym filmem, a który częścią samej gry.
Tak realistyczną szatę graficzną oraz mechanikę rozgrywki udało się po raz kolejny osiągnąć dzięki zmodyfikowanemu silnikowi graficznemu Frostbite 3, będącemu autorskim rozwiązaniem studia DICE. W oparciu o ten sam engine stworzono tak dopracowane i zróżnicowane gry, jak Battlefield, Battlefield Hardline, Mirror’s Edge Catalyst, czy Need For Speed. Frostbite 3 doskonale współpracuje z platformąPlaystation4, oferującą obraz w rozdzielczości Full HD (1920x1080 pikseli) oraz stałą liczbę 60 fps.

FIFA 18 to absolutny rynkowy lider wśród gier z piłką nożną w roli głównej i punkt odniesienia dla innych produkcji. Najnowsza edycja gry potwierdza ten fakt, a fani wirtualnego futbolu powoli powinni rezerwować sobie czas, który spędzą przed swoimi konsolami, prowadząc emocjonujące rozgrywki.

Najistotniejsze cechy:
- najnowsza edycja kultowej gry futbolowej
- wiele trybów przeznaczonych zarówno dla pojedynczego gracza, jak i do rywalizacji w sieci lub na podzielonym ekranie
- rozbudowany tryb fabularny Droga do sławy z Alexem Hunterem w roli głównej – od trudnych początków piłkarskich kariery po szczyty sławy
- poprawiona mechanika rozgrywki
- fotorealistyczna szata graficzna w jakości Full HD, 60 fps
- spektakularne efekty specjalne, oświetlenie, dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe
- gra stworzona w oparciu o zmodyfikowaną, najnowszą wersję Frostbite - jednego z najlepszych silników graficznych obecnych na rynku

Wybierz konsolę

Zaufany
sprzedawca

6 lat obecności na rynku i 20 000 sprzedanych produktów świadczą o naszej kompetencji.

szybka
dostawa

Przesyłkę nadamy w dniu zamówienia, a Ty otrzymasz ją w ciągu 24 godzin od zakupu.

ciągłe
nowości

Trzymamy rękę na pulsie – na bieżąco wprowadzamy do oferty premierowe tytuły.

w 100%
oryginalne

Sprzedajemy wyłącznie nowe, oryginalne gry z oficjalnych źródeł dystrybucji.

fachowa
pomoc

Jako pasjonaci gier świetnie znamy naszą ofertę, dlatego odpowiemy wyczerpująco na każde Twoje pytanie.

bezpieczne
płatnośći

Transakcje dokonywane w systemie Przelewy24 są w pełni zabezpieczone przed niepożądanym dostępem do danych.