Assassin's Creed Syndicate PL PS4

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ubisoft
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 79,00 zł 49,00 zł

Wersja językowa: polska (napisy)

Wydanie: PL

Nośnik: Bluray


Assassin''s Creed Syndicate pozwala graczom przenieść się do XIX-wiecznego Londynu. Choć od wydarzeń rewolucji francuskiej minęło zaledwie 70 lat, ludzkość uczyniła olbrzymi krok naprzód. Rewolucja przemysłowa przyniosła ze sobą mnóstwo niesamowitych wynalazków, dzięki którym odmieniło się życie całych społeczeństw. Ale miała ona też mroczną stronę: robotnicy byli nie lepiej traktowani niż niewolnicy, a z owoców ich ciężkiej pracy korzystała zaledwie garstka uprzywilejowanych. Niższe klasy musiały połączyć siły, by przetrwać i tworzyły nowe rodziny - gangi.


Jako Jacob Frye i jego bliźniacza siostra, Evie, walczymy po stronie uciśnionych. Stajemy na czele gangu Rooks, sprzeciwiając się plutokracji i Templariuszom, rywalizując z innymi gangami. Uwolnienie Londynu nie jest jednak takie proste i wymaga olbrzymiego wysiłku. Arsenał asasynów powiększył się o nowe rodzaje broni: laskę ze szpadą, kastet, nóż kukri, rewolwer oraz rękawicę, zawierającą ukryte ostrze, miotacz lin pozwalający na błyskawiczną wspinaczkę i przemieszczanie się między budynkami oraz strzałki ze środkiem halucynogennym.

Assassin''s Creed Syndicate pozwala zwiedzić Londyn z czasów wiktoriańskich - najnowocześniejsze miasto w serii. Nowe miasto będzie można przemierzać powozem, który pozwoli błyskawicznie się przemieszczać, ułatwi pościgi, ucieczki, a w razie potrzeby posłuży jako kryjówka. Podobnie jak w poprzednich odsłonach, w grze zobaczymy wiele charakterystycznych miejsc - Big Ben, Pałac Buckingham, Whitechapel i wiele innych. Spotkamy także postacie znane z kart historii, m.in. królową Wiktorię, Darwina i Dickensa.

 

Wybierz konsolę

Zaufany
sprzedawca

6 lat obecności na rynku i 20 000 sprzedanych produktów świadczą o naszej kompetencji.

szybka
dostawa

Przesyłkę nadamy w dniu zamówienia, a Ty otrzymasz ją w ciągu 24 godzin od zakupu.

ciągłe
nowości

Trzymamy rękę na pulsie – na bieżąco wprowadzamy do oferty premierowe tytuły.

w 100%
oryginalne

Sprzedajemy wyłącznie nowe, oryginalne gry z oficjalnych źródeł dystrybucji.

fachowa
pomoc

Jako pasjonaci gier świetnie znamy naszą ofertę, dlatego odpowiemy wyczerpująco na każde Twoje pytanie.

bezpieczne
płatnośći

Transakcje dokonywane w systemie Przelewy24 są w pełni zabezpieczone przed niepożądanym dostępem do danych.