Assassin's Creed Origins PL PS4

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ubisoft
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 135,00 zł

Wersja językowa: polska

Wydanie: PL

Nośnik: Bluray


Assassins Creed Origins– najnowsza odsłona legendarnej serii, przeznaczona na konsolę Sony ósmej generacji.

Tym razem akcja gry została przeniesiona w realia starożytnego Egiptu, co czyni z niej prequel serii i świadczy, że seria została poddana resetowi.

Głównym bohaterem najnowszej części przygód członków legendarnego zakonu Asasynów – doskonale wyszkolonych płatnych zabójców – jest Nubijczyk, będący dalekim przodkiem Altaira, znanego z pierwszej odsłony serii. Niegdyś służył on wiernie faraonom, jednak wpływy greckie i polityczne zmiany spowodowały, że jego sytuacja diametralnie się zmieniła i musi zacząć walczyć o swoje.
Bohater przemierza bezkresne przestrzenie Delty Nilu, korzystając z transportu „z epoki”, a więc przede wszystkim wierzchowców i łodzi. W toku realizacji poszczególnych misji – jak zawsze w „Asasynach – ma do dyspozycji bronie przynależące do okresu historycznego, w którym toczy się akcja.

Świat Assassins Creed Origins jest gigantyczny. O ile w pierwszych częściach gry, będących typowymi „skradankami”, programiści nie widzieli uzasadnienia dla rozbudowywania w nieskończoność otoczenia, w jakim poruszali się bohaterowie, sytuacja ta zmieniała się w każdej kolejnej edycji, a Origins bije pod tym względem rekord.
Gra jest pełna rozległych, bajecznych pejzaży i pozwala przyjrzeć się z bliska najbardziej znanym zabytkom Starożytności: egipskim piramidom, Sfinksowi i wielu innym. Eksploracja świata, zwłaszcza w wysokiej rozdzielczości, oferowanej przez Playstation 4, daje ogromną frajdę, jednak nie można zapominać o nadrzędnym celu, jakim jest wykonywanie poszczególnych misji.

Mechanika rozgrywki została dopracowana i przystosowana do używanych przez głównego bohatera broni, dzięki czemu wrażenie realizmu rozgrywki zostało dodatkowo spotęgowane.

Pod względem szaty graficznej Origins prezentuje absolutnie najwyższy poziom, gwarantując fotorealistyczne doznana w jakości FullHD (1920x1080) pikseli oraz niezmienną płynność na poziomie 60 fps.

Gra została oparta na silniku AnvilNext 2.0, będącym nieustannie modyfikowanym autorskim rozwiązaniem, dopasowanym do potrzeb konsol ósmej generacji i jednocześnie doskonale współpracującym ze wszystkimi platformami obecnymi na rynku.
Engine gwarantuje rozsądny kompromis pomiędzy oferowanymi możliwościami a wymaganiami systemowymi, z którymi większość nowych „pecetów” powinna sobie bez trudu poradzić.

Wybierz konsolę

Zaufany
sprzedawca

6 lat obecności na rynku i 20 000 sprzedanych produktów świadczą o naszej kompetencji.

szybka
dostawa

Przesyłkę nadamy w dniu zamówienia, a Ty otrzymasz ją w ciągu 24 godzin od zakupu.

ciągłe
nowości

Trzymamy rękę na pulsie – na bieżąco wprowadzamy do oferty premierowe tytuły.

w 100%
oryginalne

Sprzedajemy wyłącznie nowe, oryginalne gry z oficjalnych źródeł dystrybucji.

fachowa
pomoc

Jako pasjonaci gier świetnie znamy naszą ofertę, dlatego odpowiemy wyczerpująco na każde Twoje pytanie.

bezpieczne
płatnośći

Transakcje dokonywane w systemie Przelewy24 są w pełni zabezpieczone przed niepożądanym dostępem do danych.