Assassin's Creed 3 + Liberation Remastered PL PS4

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Ubisoft
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • 129,00 zł

Ubisoft przedstawia Assassin's Creed 3 oraz Assassin's Creed Liberation w nowej zremasterowanej edycji.

Assassin's Creed III Remastered to kolejna odsłona tytułowego cyklu trzecioosobowych gier akcji. Tym razem przenosimy się do XVIII wieku, a wydarzenia rozgrywają się w czasach amerykańskiej Wojny Rewolucyjnej. Warto zaznaczyć, że jest to pełnoprawna część serii, a zatem twórcy zaserwowali nam nie tylko nowe realia, ale także nowego głównego bohatera.

W trzeciej części serii Assassin's Creed wcielamy się w Connora (właśc. Ratohnhaké:ton), syna Anglika i Amerykanki, który bierze udział w wojnie pomiędzy Assasynami i Templariuszami. Poszczególne wydarzenia zabierają nas do rozmaitych lokacji, takich jak kolonialne miasta, środowiska naturalne oraz pola bitewne.

Rozgrywka w Assassin's Creed III, podobnie jak w poprzedniczkach, skupia się na eliminowaniu określonych celów. Gracz musi jednak pozostać niezauważonym, w czym z pewnością pomagają mu jego umiejętności. Protagonista likwiduje przeciwników między innymi przy pomocy łuku, tomahawka czy też za pomocą własnych pięści. Ponownie autorzy przygotowali duży, otwarty świat, w którym zadania możemy wykonać na kilka sposobów.

Assassin's Creed III bazuje na zupełnie nowej technologii. Silnik graficzny Ubisoft-AnvilNext zapewnia wysoką jakość obrazu, realistycznie wyglądające animacje oraz udoskonaloną sztuczną inteligencję naszych sojuszników i przeciwników.

Nowa szata graficzna zaprojektowana specjalnie dla najnowszych generacji konsol:

 • Zwiększona rozdzielczość pozwala grać w 4K i HDR na PS4 Pro, Xbox One X i komputerach PC, a także w full HD (1080p) na PS4 i Xbox One
 • Zwiększona rozdzielczość tekstur
 • Nowe modele postaci
 • Nowy system renderowania oświetlenia: renderowanie oparte na fizyce świata gry
 • Gęstsze tłumy, poprawione otoczenie oraz efekty graficzne

Assassin's Creed III: Liberation Remastered przenosi nas do Nowego Orleanu, a wydarzenia rozgrywają się w latach 1765-1780. Wcielamy się w żeńską zabójczynię, Aveline De Grandpre, w której żyłach płynie zarówno afrykańska, jak i francuska krew. Siły hiszpańskie, po wydarzeniach, które doprowadziły do amerykańskiej rewolucji, mają zamiar przejąć kontrolę nad Luizjaną, a my musimy pokrzyżować im plany.

W tym celu odwiedzamy zatłoczone ulice Nowego Orleanu, wykonując szereg misji, polegających głównie na likwidowaniu kolejnych celów. Aveline De Grandpre w Assassin's Creed III: Liberation pozbywa się wrogów korzystając ze swojej szybkości, z pułapek, a przede wszystkim z dostępnego wyposażenia. W jego skład wchodzą ukryte ostrza, maczety, pistolety, a nawet trucizny.

Assassin's Creed III: Liberation, podobnie jak „duże części serii” pozwala na swobodną eksplorację otoczenia, wspinanie się na drzewach i przykładowo zeskakiwanie z nich po to, by z zaskoczenia zaatakować wroga; dostępna jest także możliwość nurkowania, w celu odnalezienia pewnego skarbu Majów. Podczas rozgrywki trafiamy również na wrogie pustkowia i bagna, gdzie czają się niebezpieczne zwierzęta.

Także w rozdzielczości 4K na konsolach Xbox One X i PS4 Pro oraz w rozdzielczości 1080p na konsolach Xbox One i PS4 z poprawionym oświetleniem, środowiskiem i efektami wizualnymi.

Wydanie zawiera dodatkowo:

 • Misje Benedicta Arnolda: Cykl czterech wspomnień opowiadających o tym jak Asasyn Connor próbował zdemaskować spisek, dzięki któremu Benedict Arnold zamierzał przekazać West Point pod kontrolę brytyjskiej armii.
 • Ukryte tajemnice: Trzy misje zapewniające dodatkową godzinę rozgrywki, w trakcie której wyruszysz w morze i odwiedzisz zapomniane ruiny Majów. Za każdą ukończoną misje otrzymasz nową broń! Na graczy czekają też dwie skórki dla trybu jednoosobowego, w tym oryginalny mundur kapitana Aquili oraz tradycyjny strój kolonialnego Asasyna.
 • Tyrania Króla Waszyngtona: Trzyczęściowa opowieść przedstawiająca alternatywny scenariusz, w którym Jerzy Waszyngton, odurzony nieograniczoną władzą popada w obłęd i z prezydenta staje się despotycznym królem. W tym alternatywnym świecie Connor pozostaje Ratonhnhakétonem. Ponieważ nigdy nie stanie się Asasynem, musi przejść nowe próby, by zdobyć umiejętności, które pozwolą mu obalić obłąkanego Waszyngtona i raz na zawsze zapewnić wolność swej ojczyźnie.

 

Wybierz konsolę

Zaufany
sprzedawca

6 lat obecności na rynku i 20 000 sprzedanych produktów świadczą o naszej kompetencji.

szybka
dostawa

Przesyłkę nadamy w dniu zamówienia, a Ty otrzymasz ją w ciągu 24 godzin od zakupu.

ciągłe
nowości

Trzymamy rękę na pulsie – na bieżąco wprowadzamy do oferty premierowe tytuły.

w 100%
oryginalne

Sprzedajemy wyłącznie nowe, oryginalne gry z oficjalnych źródeł dystrybucji.

fachowa
pomoc

Jako pasjonaci gier świetnie znamy naszą ofertę, dlatego odpowiemy wyczerpująco na każde Twoje pytanie.

bezpieczne
płatnośći

Transakcje dokonywane w systemie Przelewy24 są w pełni zabezpieczone przed niepożądanym dostępem do danych.